نمایندگی اسنوا در تهران * نمایندگی لوازم خانگی اسنوا در تهران*

نمایندگی تعمیرات انواع یخچال و فریزر و ماشین لباسشویی و ظرفشویی ،کولر گازی ماکروویو و پکیج اسنوا در تهران . با کمترین هزینه حتی پایین تر از نرخ اتحادیه . توسط برترین متخصصین و مهندسین طراز اول و مجرب در سطح تهران بدون نیاز . به جابجایی از منزل تا تعمیرگاه و صرفه جویی در وقت اماده خدمات دهی به شما عزیزان هموطن می باشد

نمایندگی کولر گازی اسنوا

تعمیرات یخچال در تهران

در تهران بزرگ ما در هر منطقه از شهر . تعدادی سرویسکار مخصوص و مربوط به آن منطقه را قرار داده ایم . تا در صورت نیاز در اصرع وقت در منزل و محل کار مشتری حاضر شوند.

نمایندگی کولر گازی اسنوا

تعمیرات اسنوا در منزل و محل کار

تمامی خدماتی را که ما و تکنسین های ما ارائه میدهند . تماما در حضور مشتری به صورت سیار در منزل و محل کار آنها صورت میگیرد . بدین ترتیب نه دیگر نیازی به جابجایی یخچال می باشد و شک دلهره ایی از مراحل تعمیرات باقی می ماند.

نمایندگی کولر گازی اسنوا

استفاده از قطعات اصلی

در انجام تعمیرات ما و متخصصانمان اعتقاد داریم که باید حتما از قطعات اصلی استفاده گردد . زیرا قطعات اصلی در کنار سایر قطعات به صورت برنامه ریزی شده قرار گرفته اند . و حدالامکان باید از قطعات اصلی استفاده گردد.

نمایندگی کولر گازی اسنوا

انجام تعمیرات در مرکز و شمال ، جنوب ، غرب ، شرق و تمامی مناطق تهران و نواحی اطراف

ما در مرکز و قسمت های مرکزی مانند بازار سرویسکار داریم.

در شمال تهران و نواحی شمالی تهران سرویسکاران ما آماده سرویس دهی می باشند.

نمایندگی کولر گازی اسنوا

در جنوب تهران نیز در هماه منطق جنوبی تهران ما تکنسین مربوطه داریم.

در غرب و شرق تهران نیز مانند سایر مناطق تهران ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشیم

نمایندگی کولر گازی اسنوا

نمایندگی تعمیرات انواع یخچال و فریزر و ماشین لباسشویی و ظرفشویی ،کولر گازی ماکروویو و پکیج اسنوا در تهران . با کمترین هزینه حتی پایین تر از نرخ اتحادیه . توسط برترین متخصصین و مهندسین طراز اول و مجرب در سطح تهران بدون . نیاز به جابجایی از منزل تا تعمیرگاه و صرفه جویی . در وقت اماده خدمات دهی به شما عزیزان هموطن می باشد.

ترموستات حد در نمایندگی اسنوا در تهران

ترموستات حد درواقع یک کلید ایمنی حساس در برابر حرارت است . که اگر به هر دلیلی دمای سیستم گرمایشی مبدل اصلی به بیش از ۱۱۰ تا ۱۰۵ ° سانتی گراد برسد . جهت جلوگیری از آسیب به دستگاه و فضای نصب پکیج خاموش می کند.

مطابق استاندارد ۱۸۲۸ ° کلید حرارتی باید به صورت انتخاب گردد که دستگاه . در امتداد جزئیات در ۸ دقیقه و در امتداد کوردی در کمتر از ۲ دقیقه خاموش شود.

این ترموستات از نوع خنثی در حالت نرمال و سطح بوده . و دمای قطعه حدود ۱۰۵ ° سانتیگراد و دمای وصل . مجدد ۷۶ ° سانتیگراد می باشد دقت را در هنگام تعویض به شباهت ظاهری بسنده نکرده . دمای عملکرد ترموستات جدید کنترل گردد . همچنین باید محل نصب آن به خمیر سیلیکون نیاز داشته شده . و ترموستات کاملا محکم بسته شود تا گرمای مبدل بهتر به آن انتقال گردد.

در برخی پکیج شوفاژ های جدید مسابقات هم ندارند . و به جای آن از دو سنسور انتیسی یک و ان تی سی دو استفاده می شود . بدین صورت که اگر به هر دلیل یکی از سنسور ها خراب شود . سنسور دوم از جوش آمدن آب مدار جلوگیری می کند.

شیر کنترل گاز در نمایندگی اسنوا در تهران

نمایندگی اسنوا در تهران میگوید شیر برقی گاز در زیر محفظه احتراق قرار دارد . و وظیفه آن رساندن تنظیم جریان گاز به مشعل می باشد . جنس شیر گاز از آلومینیوم بوده و در مدل های مختلف موجود می باشد . شیر گاز شامل یک توربین تنظیم کننده جریان مدولار تور میباشد . که با برق ۱۲ ولت و دو بین دیگر که با برق ۲۲۰ ولت کار می کنند . این دوربین از لحاظ مکانیکی سری و از لحاظ الکتریکی موازی می باشند.

تنظیم کننده گاز می تواند با تغییر جریان الکتریکی ارسالی . از برد الکتریکی میزان جریان گاز به مشعل را تغییر دهد . در حقیقت می توان گفت که وظیفه آن ماژوله کردن شعله کوتاه و بلند کردن شعله به طور پیوسته می‌باشد.

تنظیمات شیر گاز در نمایندگی اسنوا در تهران

تنظیم چشمی در نمایندگی اسنوا در تهران

نمایندگی اسنوا در تهران میگوید حداکثر ارتفاع شعله ۲ تا ۳ سانتی متر مانده به مبدل حرارتی . ارتفاع شعله حدود ۲.۳ سطح تا مبدل حرارتی . و حداقل شعله ۱ تا ۲ سانتی متر بالاتر از سطح مشعل است.

تنظیم مکانیکی در نمایندگی اسنوا در تهران

با استفاده از آثار ده و پیچ گوشتی دو سو و فشار سنج با دقت . مناسب حداکثر و حداقل میزان گاز خروجی را روی شیر گاز تنظیم شود.

تنظیم از صفحه کلید در نمایندگی اسنوا در تهران

در این روش با استفاده از کلید و پارامترهای موجود . در صفحه نمایش مقدار حداکثر و حداقل گاز مصرفی را تنظیم می گردد.

تنظیم الکتریکی در نمایندگی اسنوا در تهران

جهت تنظیم جداگانه میزان حداکثر شعله شوفاژ و مصرفی می توان . توسط پتانسیومتر موجود روی برد کنترل تنظیم دقیق انجام داد

نکته ۱ در نمایندگی اسنوا در تهران

ولتاژ شیر مدولار برای حداقل شعله دوم و فشار در حدود ۲ میلی بار . و برای شعله بلند ۱۲ ولت و فشار در حدود ۱۲ میلی . بار را از خود عبور می دهد.

نمایندگی تعمیرات انواع یخچال و فریزر و ماشین لباسشویی و ظرفشویی ،کولر گازی ماکروویو و پکیج اسنوا در تهران با کمترین هزینه حتی پایین تر از نرخ اتحادیه.

نکته ۲ در نمایندگی اسنوا در تهران

با چرخش ساعت گرد پیچ های تنظیم شعله افزایش یافته و در جهت پاد سرعت گرد شعله کاهش می یابد.

سایز لوله های گفته نمایندگی اسنوا در تهران

سایز لوله در سیستم گرمایش منازل مسکونی معمولاً ۱۶ میلیمتر است همکاری بیشتر باشد افت فشار نیز کمتر شده و به پمپ دستگاه فشار کمتری وارد می‌شود و لذا گردش ها و در نتیجه تبادل حرارت بیشتر خواهد بود استفاده از هرگونه اتصال درک ممنوع است و فقط دو سر لوله در جعبه کلکتور متصل می‌شوند خمکاری لوله باید با استفاده از فنر خم کاری مناسب یا دستگاه خم کن دستی انجام شود و در صورتی که در حین خمکاری لوله ۲۵ شد باید تعویض گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top تماس سریع جهت درخواست تکنسین