دلایل خراب شدن یخچال نیکسان چرا یخچال نیکسان سرد نمی کند و ارور می دهد

شاید به دنبال جوابی برای اینکه چرا یخچال و فریزر نیکسان خراب شده و سرد نمی کند و یا اینکه دلایل خراب شدن یخچال و فریزر نیکسان که چرا ارور می دهد باشید اگر تا انتهای متن با ما همراه باشید علت ها را برای شما شرح می دهید تا شما به راحتی دلایل خراب شدن یخچال خود را بشناسید.

دلایل خراب شدن یخچال نیکسان چرا یخچال و فریزر نیکسان سرد نمی کند و ارور می دهد

اینکه چرا یخچال و فریزر نیکسان خراب شده است و ارور می دهد و سرد نمی کند می توانند عوامل بسیار زیادی داشته باشد از جمله:

مسطح نبودن مکان قرار گرفتن یخچال که باعث می شود یخچال و فریزر نیکسان کج باشد . باعث آسیب زدن به موتور و از بین رفتن سرمای یخچال شود.

کم بودن فاصله پشت یخچال تا دیوار پشت که باعث بیشتر گرم شدن کندانسور به جای خنک شدن می شود . و این امر باعث گرم شدن داخل یخچال و خراب شدن موتور یخچال می شود.

کثیف و گرد و خاک گرفتن کندانسور پشت یخچال نیکسان که مانند مورد قبلی موجب گرم و داغ شدن کندانسور به جای خنک تر شدن می شود . و سرمای یخچال و فریزر نیکسان می شود که این موضوع نیز باعث خراب شدن موتور هم می شود.

عامل بعدی خراب بودن فن کندانسور می باشد که چون کارش خنک کردن کندانسور می باشد . مانند موارد قبلی وقتی خراب شود کندانسور داغ سرمای یخچال کم و موتور خراب می شود.

عامل بعدی مسدود شدن لوله موئین می باشد . که باعث نچرخیدن گاز در سیکل می شود و سرما از بین میرود . که اگر این عیب هم برطرف نگردد باعث خراب شدن موتور می شود.

برای شناسایی و برطرف کردن این عیب ها بهتر است از تکنسین های با تجربه شرکت خدماتی و مهندسی تهران سرویس کمک بگیرید.

برای مشاهد محصولات نیکسان ضربه بزنید

راه های ارتباطی با شرکت تهران سرویس

رفتن به لینک نمایندگی نیکسان در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top تماس سریع جهت درخواست تکنسین